Festiwal Pieśni Wielkopostnej

PROGRAM

VIII Pomorskiego Festiwalu Pieśni Wielkopostnej

5 kwietnia 2014 r. - kościół św. Wojciecha w Kielnie

 

11.00 - 12.40   I blok przesłuchań konkursowych

11:00   --- Uroczyste rozpoczęcie festiwalu

11:05   --- Chór żeński „Jagiellonki" przy parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Bojanie

11:20   --- Chór „Glos Imię Pana” przy parafii pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Gdańsku- Brętowie

11:35   --- Chór BURSZTYNOWA NUTA przy parafii pw. św. Wawrzyńca w Gdyni – Wielki Kack

11:50   --- Zespół Wokalny Studia Wokalu w Redzie

12:05   --- Chór „Polifonia” przy parafii pw. św. Andrzeja Apostata w Przodkowie

12:20     --- Chór św. Jana przy parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Redzie

            

14.00 – 16.20   II blok przesłuchań konkursowych

14.00   ---   Rozpoczęcie II bloku przesłuchań

14:05   ---   Szczeciński Zespół Wokalny

14:20   ---   Chór „Magnificat” przy parafii pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Inowrocławiu

14:35   --- „ Paradiso ” - Chór Dziewczęcy Szkoły Katedralnej w Poznaniu

14:50     ---   Chór Parafii Trójcy Świętej w Elblągu

15:05     ---   Chór Kameralny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

15:20     ---   Chór Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w Pile

15.35      ---   Schola Cathedralis Thoruniensis przy parafii katedralnej śś. Janów w Toruniu

15.50       ---   Chór Zamku Kórnickiego Castellum Cantans - Kórnickiego Towarzystwa Śpiewaczego

16.05       --- Chór Mieszczan Gdańskich - Gdańsk

16.20 – 17.00   Przerwa techniczna

      

17.00 - 18.00   Msza św. w intencji uczestników festiwalu

18.00 - 19.00   Uroczyste podsumowanie festiwalu i koncert galowy laureatów

a r c h i w u m    -  -  -   -  -  -  -  -  -  -
  • Pogrzeb śp. s. Serafiny Kwiatkowskiej CSSR
  • Spotkanie Metropolity Gdańskiego z Pielgrzymami w Licheniu
  • Uroczystość Wniebowzięcia NMP w Bazylice Mariackiej w Gdańsku
  • Wakacyjna Szkoła Biblijna
  • Oświadczenie Przewodniczącego KEP
  • Piesza Pielgrzymka Trzeźwościowa z Oliwy do Matemblewa
  • Pogrzeb śp. Leona, ojca ks. Franciszka Rompy
  • Pogrzeb śp. Franciszki Witkowskiej, matki sp. ks. Janusza Witkowskiego
  • Pogrzeb śp. Stanisława, ojca ks. Mariana Krzywdy
  • Rekolekcje "Obciążenia Pokoleniowe"
  • Pogrzeb śp. Józefa, ojca ks. Janusza Majkowskiego
  • Pogrzeb śp. o Stefana Pęgla CSsR
  • Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Szkaplerznej.
  • Pogrzeb o. Rajmunda Grzesika OMI
  • Święto Rodziny w Gdańsku Letnicy
  • Msza św. za spokój duszy śp. Księdza Kanonika Kazimierza Krucza
  • Triduum Fatimskie - lipiec
  • Zmartwychwstańcze Spotkanie Młodych
  • Odpust NMP Uzdrowienia Chorych w Wejherowie
  • Pogrzeb śp. Ryszarda, ojca Adama Hlebowicza, dyrektora Radia Plus
  • Pogrzeb śp. Janiny, matki ks. kanonika Adama Kaliny
  • Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gdańskiej na Jasną Górę
  • Pogrzeb śp. Pawła, ojca ks. Sławomira Drzeżdzona
  • Pielgrzymka łodziowa ku czci Św. Piotra i Pawła w Pucku
  • Sympozjum "Nadużycia seksualne wobec dzieci i młodzieży"
  • Kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer
  • Święcenia Diakonatu
  • I Piesza i Rowerowa Pielgrzymka śladami Bł. Doroty
  • Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w wymiarze Archidiecezji Gdańskiej
  • "Gender - nowe oblicze totalitaryzmu" - wykład